KLUB PŘÁTEL KLATOVSKA :

Nepřehlédněte

 NA HŮRCE: Svatomartinský lampiónový průvod. Sobota 12. listopadu od 17.30 hodin – už tradiční podzimní akce na Hůrce ve spolupráci s Římskokatolickou farností Klatovy. Upravená zřícenina kostela sv. Anny bude otevřena od 16.30 hodin. Zhruba v 17.30 hodin se vydá z vrcholu Hůrky lampiónový průvod kolem kostela sv. Martina – konec v Máchově ulici.


VÝSTAVA V KINĚ ŠUMAVA: Josef Chalupský - Kamarád s fotoaparátem. Středa 16. listopadu od 17 hodin – Vernisáž výstavy kouzelných fotografií krajiny Šumavy i vzdálenějších míst klatovského autora Josefa Chalupského. Výstava bude přístupná v přísálí kina Šumava v Klatovech do 16. prosince ve všední dny od 8 do 12 hodin (nutno zvonit) a od 19 do 21 hodin, o víkendech od 16 do 21 hodin.

 

 

Vítáme Vás na stránkách Klubu přátel Klatovska

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Klubu přátel Klatovska!

Naše organizace vznikla v roce 2000 jako občanské sdružení. Jsme otevřené sdružení, do kterého mohou přistoupit další zájemci bez rozdílu věku, vzdělání, povolání či politického přesvědčení. Scházíme se pravidelně každý první čtvrtek v měsíci v restauraci U Radů v Klatovech. Máte-li zájem o dění v Klatovech a okolí a historii regionu, ve kterém žijeme, přijďte mezi nás. Klub je organizací s desetiletou tradicí. Naši členové se věnují bádání, záchraně a mapování drobných památek, ochraně přírody, výstavnictví, sběratelství atd. Od roku 2006 máme v nájmu od města Klatovy upravený areál zříceniny barokního kostela sv. Anny na vrchu Hůrka. Zde pořádáme v sezoně celou řadu úspěšných akcí pro veřejnost. Pořádáme také pravidelně vlastivědné výlety, vycházky a sezení příznivců historie v salonku restaurace U Radů v Klatovech.

Otvírací doba restaurace na Hůrce na rok 2013

Design: Libor Nebeský, Web & hosting: ŠumavaNet.CZ