KLUB PŘÁTEL KLATOVSKA : POVÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÉ PUTOVÁNÍ 2019

Nepřehlédněte

NA HŮRCE: Rej čarodějnic a májová veselice na klatovské Hůrce – Sobota 30. dubna 2022 od 17:00 hodin v upravené zřícenině kostela sv. Anny. Podvečerní program (soutěže pro děti v maskách i bez nich) začíná v 17 hodin. Následně je připraven program pro dospělé s hudbou. Projdeme také očistným ohněm a spálíme čarodějnici na ohništi.

  

 

Povánoční a silvestrovské putování 2019

Povánoční putování  vedlo  opět do restaurace v Kolinci. Sehnat  o vánocích možnost oběda pro skupinku jinde se jeví  jako nemožné.  Z kašovické tvrze  jsme  se vydali do Mokrosuk. Na kraji vsi je již zasazen nový dub, na místě původního čtyřsetletého  dubu ,  který padl při vichřici v r. 2017. Kolem zámku jsme se vydali směrem k lesu . Chvilku  jsme opět  bloudily,  ale pak se již objevila věž  kolineckého  kostelíka a do hospůdky na oběd bylo již blízko. A po příjezdu do Klatov se ještě pokračovalo v pivnici „Husa“.

 

Silvestrovský výlet  směřoval  tradičně z Libkova  na rozhlednu  na  sv. Markétě.  Po dosažení vrcholu  jsme každý přispěl na společný „švédský stůl“, ani šampaňské nechybělo. 

  

Lesem jsme pak sešli  přes Miletice až  do Spůle, do místní oblíbené hospůdky na výborný oběd.  Pak již Ondra spustil na harmoniku a do odjezdu  vlaku  jsme  strávili  příjemné poslední odpoledne tohoto roku.

 

Design: Libor Nebeský, Web & hosting: ŠumavaNet.CZ